Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Vaňová batéria 150 mm, chróm 99121,0
Kód: 13171Podrobný popis
Vráťte sa v čase so sériou TITANIA RETRO. Táto batéria vynikne v interiéri a doplní váš štýlový domovSlužba pre vašu domácnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Titania Retro II |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590309089919 |
| Hĺbka škatule: | 228 mm |
| Šírka škatule: | 173 mm |
| Výška škatule: | 130 mm |
| Výška výrobku: | 195 mm |
| Šírka výrobku: | 212 mm |
| Hĺbka výrobku: | 145 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309089919 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
