Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup STAR 25/6-1 11770
Kód: 120265Podrobný popis
Elektronicky riadené mokré obehové čerpadlo radu STAR v energetickej triede A s veľmi nízkou spotrebou energie. Čerpadlo je špeciálne navrhnuté pre domáce vykurovacie systémy a systémy teplej vody a môže sa použiť pre podlahové vykurovanie, ako aj pre jedno- alebo dvojrúrkové vykurovacie systémy. vo verzii s motorom 230 V inteligentný menič otáčok motora špeciálna a konštantná regulácia prietoku energetická trieda A podľa požiadaviek Európskej únie veľmi nízka hladina hluku automatické nastavenie režimu NOC automatické prispôsobenie zvolenému režimu a podmienkamDodatočné parametre
| Kategória: | Obehové čerpadlá na vykurovanie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| Typ: | 25/6 |
| Príkon: | 45 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 3300 l/h |
| Dopravná výška: | 6 m |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Rozmery A: | 180 mm |
| Rozmery B: | 109 mm |
| Rozmery C: | 135 mm |
| Rozmery D: | 130 mm |
| Rozmery E: | 86 mm |
| Maximálna teplota: | 110 °C |
| Vstup pripojenia: | 1,5" |
| Dĺžka budovy: | 180 mm |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
