Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Umývadlová batéria bez výpusti Titania Iris chróm 92001/1,0
Kód: 13011Podrobný popis
Najpredávanejšie kohútiky TITANIA IRIS. Dlhoročný líder na trhu s osvedčenou kvalitou a klasickým dizajnom za úžasnú cenu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Titania Iris |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 8590309103653 |
| Hĺbka škatule: | 177 mm |
| Výška škatule: | 83 mm |
| Šírka škatule: | 126 mm |
| Typ ramena: | pevné |
| Príslušenstvo: | bez vypúšťacej zátky |
| Verzia: | chróm |
| Výška výrobku: | 120 mm |
| Šírka výrobku: | 44 mm |
| Hĺbka výrobku: | 145 mm |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Typ kazety: | 35 mm |
| Prívodné rúrky: | 35 cm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309103653 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
