Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová sada podomietková Metalia 54, chróm SADA54051R,0
Kód: 67261Podrobný popis
METALIA 54 - naša najúspornejšia batéria !!!NOVINKA 2024 - Elegantné riešenia pre váš domov a vaše projekty s produktmi radu Metalia 54.Česká kvalita a moderný dizajn za prijateľnú cenu. Servis pre vašu domácnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Metalia 54 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.69 kg |
| EAN: | 8590309134022 |
| Hĺbka škatule: | 205 mm |
| Šírka škatule: | 550 mm |
| Výška škatule: | 300 mm |
| Záruka netesnosti kazety: | 7 rokov |
| Počet pozícií pre ruže: | 3 |
| Počet pevných polôh sprchy: | 1 |
| Typ: | podomítková |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309134022 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
