Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Drezová batéria so sprškou Nobless Tina chróm 38481,0
Kód: 12577Podrobný popis
Dokonalé krivky zo série TINA. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Príjemný a moderný dizajn s rovnými a zaoblenými hranami. Služba pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nobless Tina |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 8590309068266 |
| Hĺbka škatule: | 450 mm |
| Šírka škatule: | 395 mm |
| Výška škatule: | 70 mm |
| Verzia: | chróm |
| Výška výrobku: | 453 mm |
| Šírka výrobku: | 123 mm |
| Hĺbka výrobku: | 223 mm |
| Typ ramena: | horná časť s pružinou |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Typ kazety: | 35 mm |
| Prívodné rúrky: | 50 cm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309068266 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
