Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nohy pre voľne stojacu batériu, chróm SD0100, RAV Slezák
Kód: 119815Podrobný popis
Stojany na kohútiky namontované na voľne stojacej vani.
Nohy sú k dispozícii v troch povrchových úpravách: chróm, čierna matná a stará mosadz .
Sú k dispozícii len v rozstupe 150 mm.
Tieto stojany kombinujeme s batériami radu SEINA, MORAVA RETRO, MORAVA OLD BOSZ.
Záruka:
- na tesnosť odliatku (tela batérie) - 10 rokov
- na povrchovú úpravu - 2 roky
- na ostatné časti podľa občianskeho zákonníka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slezák-RAV Seina |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 8595163533257 |
| Veľkosť balenia: | 140 x 1060 x 410 mm |
| Čistá hmotnosť: | 6,21 |
| Hrubá hmotnosť: | 7,33 |
| Výška: | 1060 |
| Šírka: | 410 |
| Hĺbka: | 140 |
| Colný kód: | 84819000 |
| Typ výrobku: | Vodovodné batérie |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Povrchová úprava: | Chróm |
| Rozmer: | 150 mm |
| Výška batérie: | 850 mm |
| Výrobca: | RAV Slezák |
| EAN: | 8595163533257 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
