Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
REHAU RAUTAC svorky 20 mm (predaj len v baleniach po 300ks, cena za 1ks), 12623731002
Kód: 62945Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Svorka RAUTAC
| ![]() |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre systém Tacker |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 4007360302122 |
| Vzdialenosť hrotov: | 22 mm |
| Dĺžka ihly: | 42 mm |
| Farba: | Čierna |
| Výrobca: | REHAU |
| EAN: | 4007360302122 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

