Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Fólia REHAU Raster (predaj len v baleniach po 50m2, cena za 1m2), 12679041001
Kód: 62946Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rastrovaná fóliaNa pokládku rúr RAUTHERM na existujúcu tepelnú izoláciu budovy.
| ![]() |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladačové dosky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 3291550051445 |
| Rastre: | 50 x 50 mm |
| Farba: | Strieborný lesklý s červenou rastrovanou farbou |
| Rozmer: | 50 x 1,02 m |
| Hrúbka: | 0,105 mm |
| Forma dodania: | úloha |
| Plocha jednej rolky: | 50 m2 |
| Hmotnosť rolky: | 5 000 kg |
| Výrobca: | REHAU |
| EAN: | 3291550051445 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

