Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis 4-otvorová vaňová batéria ALGEO SQUARE chróm 82045,0
Kód: 14913Podrobný popis
Elegantné tvary vás presvedčia. Jedinečný a nápaditý dizajn patrí do série ALGEO SQUARE. Služba pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Ferro Algeo Square |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 5902194971140 |
| Hĺbka škatule: | 415 mm |
| Šírka škatule: | 265 mm |
| Výška škatule: | 55 mm |
| Výška výrobku: | 221 mm |
| Šírka výrobku: | 400 mm |
| Hĺbka výrobku: | 192 mm |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194971140 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
