Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Záslepka ZP08
Kód: 11003Podrobný popis
Záslepka je určená pre zaslepení bajonetových rýchlospojok, brání vytekaniu vody. Je vyrobená z kvalitné mosadze so závitom podľa európskych štandard ISO 228 a tesnenie z gumy EPDM.Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné hadice a potrubia |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8592480101565 |
| Materiál: | Mosadz |
| Tesnenie: | EPDM |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | -10°C až +80° C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8592480101565 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
