Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Cirkulačné čerpadlo na pitnú vodu 25-60/130 mm W0204
Kód: 14865Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obehové čerpadlá na vykurovanie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 5901095647550 |
| Hĺbka škatule: | 145 mm |
| Výška škatule: | 145 mm |
| Šírka škatule: | 204 mm |
| Verzia: | 25-60 130 mm |
| Prepravované médium: | voda |
| Pripojovacia matica: | 6/4" |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5901095647550 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
