Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Spätná klapka k CR189, 3/8 "x 3/8" PR2421
Kód: 11085Podrobný popis
Spätná klapka mosadzná k ventilačnému ventilu, ktorá umožní demontáž ventilu pri prípadnej údržbe bez nutnosti vypustenia rozvodu. Spätná klapka je vyrobená so závitom podľa európskych štandardov ISO 228.Dodatočné parametre
| Kategória: | Radiátorové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594013123082 |
| Veľkosť: | F 3/8" |
| Materiál: | Mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max. 95 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013123082 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
