Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Redukcia niklovaná s "O" krúžkom, 1/2" x 3/8" CR186
Kód: 11012Podrobný popis
Redukcia s "O" krúžkom, v prevedení niklovaná mosadz sa používa k radiátorom. Montáž sa vykonáva zaskrutkovaním pomocou závitu G. Redukcia je vyrobená so závitom podľa európskych štandardov ISO 228.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nezaradené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594013122917 |
| Typ: | Redukcie |
| Veľkosť: | F 3/8" |
| Materiál: | Niklovaná mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max. 95 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013122917 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
