Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Páčka pre rohové kohúty plastová CR37A, 38A, 39A, 37AK, 39AK CR35P
Kód: 38184Podrobný popis
Náhradná plastová páčka pre rohové kohúty. Páčka je určená pre CR37A, CR38A, CR39, CR37AK, CR39AK.Dodatočné parametre
| Kategória: | Rohové ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| EAN: | 8594013120890 |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Šírka: | 30 mm |
| Typ: | Ostatné |
| Dĺžka/Výška: | 15 mm |
| Rozmer Š x H: | 30 x 10 mm |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013120890 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
