Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Kôš sací mosadzný 1" PR2010
Kód: 37741Podrobný popis
Kvalitné mosazdné prevedenie sacieho koša so spätnou klapkou slúži k ochrane sacieho potrubia pred vnikaním mechanických nečistôt. Automaticky bráni samovoľnému vyprázdňovaniu sacieho potrubia. Vhodný sací kôš je predpoklad pre správnu funkciu hlavne domácich vodární. Sací kôš je tiež vyrobený so závitom podľa európskych štandardov ISO 228 a vnútorného tesnenia EPDM.Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadz |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 8594013122573 |
| Veľkosť: | F 1" |
| Materiál: | Mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max. +110 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013122573 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
