Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Klum Klapka spätná s nerezovým sitkom, 6/4 " PR2220
Kód: 37745Podrobný popis
Kvalitné mosadzné prevedenie spätné klapky s nerezovým sitkom slúži na čerpanie studenej vody bez mechanických nečistôt. Používa sa na sacie potrubie pre čerpadlá. Montáž prebieha buď zvisle alebo vodorovne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadz |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 8594013122627 |
| Veľkosť: | 6/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Prevádzkový tlak: | max. 10 bar |
| Prevádzková teplota: | max +110 °C |
| Výrobca: | Klum |
| EAN: | 8594013122627 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
