Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorové nožnice na živý plot Procraft PZA22 (bez akumulátora a nabíjačky) | PZA22
Kód: 121567Podrobný popis
Akumulátorové nožnice na živý plot Procraft PZA22 (bez akumulátora a nabíjačky)
AKU nožnice na živý plot s otočnou rukoväťou sú určené na strihanie a tvarovanie kríkov a živých plotov. Ergonomická zakrivená rukoväť vám uľahčí a spríjemní dlhú prácu. Veľký počet zdvihov a kvalitné obojstranné nože zaručujú rýchly a presný strih. Strojček sa dodáva v kartóne bez batérie a nabíjačky.
Kľúčové vlastnosti:
Dĺžka lišty 510 mm: poskytuje dostatočný dosah ideálny na efektívne zastrihávanie živých plotov.
Frekvencia strihania: nastaviteľná podľa hustoty porastu(3000 ot./min.).
Otočná rukoväť: pohodlné strihanie z rôznych uhlov.
Ergonomická zakrivená rukoväť: pohodlná práca aj pri dlhšom používaní.
Profesionálna celokovová konštrukcia : vysoká odolnosť a spoľahlivosť.
Dvojité nožnice: čisté a presné strihanie konárov do priemeru 16 mm.
Ideálne použitie:
Tvarovanie živých plotov a kríkov do kriviek a oblých tvarov.
Zastrihávanie nestrihaných výhonkov s priemerom do 16 mm.
Údržba záhrad, sadov a okrasných drevín.
Skvelá voľba pre profesionálnych záhradníkov a domácich majstrov.
Obsah balenia:
Procraft PZA22 Akumulátorové nožnice na živý plot
Návod na použitie
Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia
Akumulátorové nožnice na živý plot Procraft PZA22 ponúkajú kombináciu výkonu, presnosti a pohodlia. Vďaka otočnej rukoväti, obojstranným nožom a ergonomickému dizajnu je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý nástroj na údržbu živých plotov a kríkov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 6973934259513 |
| LI-ion batéria: | 20V Li-ion 4Ah/8Ah Ah |
| Revolúcie: | 3000 /min |
| Typ motora: | Bezuhlikova |
| Dĺžka koľajnice: | 510 mm |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 85,3; K= ±3 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku: | 74,3; K= ±3 dB (A) |
| Typ nožníc: | Dvojitý |
| Vibrácie: | 1,075; K= ± 1,5 m/s2 |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IPX0 |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934259513 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
