Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Vykurovacie teleso čierné - rovné, stredové pripojenie 450/1600/RS,5
Kód: 39358Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.8 kg |
| EAN: | 8590309090106 |
| Hĺbka škatule: | 50 mm |
| Šírka škatule: | 480 mm |
| Výška škatule: | 1630 mm |
| Výška výrobku: | 1600 mm |
| Šírka výrobku: | 450 mm |
| Hĺbka výrobku: | 100 mm |
| Verzia: | stredová rovná čierna 450x1600 |
| Záruka: | 5 rokov |
| Odporúčaná spotreba elektrickej jednotky: | 300 W |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309090106 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
