Umývadlo JIKA MIRA, 435x500x460 mm, stojace, s plastovou mriežkou, biele, H8510460000001
Kód: 48730
Neohodnotené
634b0d21703afc0e5e768398
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
Stojaci drez Jika MIRA H8510460000001 je klasický stojaci keramický drez s plastovou mriežkou.
Detailné informácie
Podrobný popis
STOJATÝ VÝTOK S PLASTOVOU MRIEŽKOU
Rozmery:
  • Dĺžka:
    Dĺžka: 500 mm
  • Šírka: 500 mm:
    435 mm
  • Výška: 435 mm:
    460 mm