Teplovzdušná pištoľ PROCRAFT PH2000 | PH2000
Kód: 120464Podrobný popis
Teplovzdušná pištoľ Procraft PH2000 je určená na odstraňovanie farieb, lakov, fólií, sušenie nových vrstiev, tvarovanie a ohýbanie plastov. Regulácia teploty od 50 do 600 °C a prietoku vzduchu
v rozsahu 250-500 l/min umožňuje nastaviť optimálne parametre pri práci s rôznymi materiálmi. Na LCD displeji sa zobrazuje prietok vzduchu a teplota. Ľahká a lakovaná konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Súčasťou balenia sú 4 trysky a prenosný kufrík. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplovzdušné pištole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.95 kg |
| EAN: | 6972622485920 |
| Príkon: | 2000 W |
| Pracovná teplota: | 50 / 600 ℃ |
| Objem vzduchu, prevodovka: | 250 l/min |
| Vzdušná sila: | 500 l/min |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Poloha prepínača 1: | 50 °C; 250-500 l/min |
| Poloha prepínača 2: | 50-650 °C; 250-500 l/min |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622485920 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
