Teplovzdušná pištoľ PROCRAFT PH1800 | PH1800
Kód: 120463Podrobný popis
Teplovzdušná pištoľ Procraft PH1800 je určená na odstraňovanie farieb, lakov, fólií, sušenie nových vrstiev, tvarovanie a ohýbanie plastov. Výkon je možné nastaviť v dvoch stupňoch: 1. teplota 400 °C a prietok 250 l/min, 2. teplota 600 °C a prietok 500 l/min. Ľahká konštrukcia zaručuje dlhú prácu bez únavy. Súčasťou balenia sú 4 trysky. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplovzdušné pištole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| EAN: | 6972622485494 |
| Príkon: | 1800 W |
| Pracovná teplota: | 400/600 ℃ |
| Objem vzduchu, prevodovka: | 250/500 l/min |
| Vzdušná sila: | 500 l/min |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
| Poloha 1 (päť prietokov): | 130 W; max. 50 °C; 250-500 l/min |
| Pozícia II (päť stupňov toku): | 130 W; max. 50 °C; 250-500 l/min |
| Trieda elektrickej ochrany: | izolátory dubla |
| Trieda párenia: | IP20 |
| Vibrácie: | < 2,5; neistota K= ±1,5 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622485494 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
