Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Teplomer REHAU pre rozdeľovač, 12507471002
Kód: 62557Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Teplomer na rozdeľovačiNa meranie teploty na rozdeľovači z nehrdzavejúcej ocele.
| ![]() |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre rozdeľovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4007360033545 |
| Časť: | Upínacia pružina |
| Rozsah teplôt: | 0-80 °C |
| Obsah balenia: | 1 kus |
| Hmotnosť: | 0,040 kg |
| Výrobca: | REHAU |
| EAN: | 4007360033545 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

