Stolová píla NAC ST1-254-200-BD, 63725420
Kód: 99054
Neohodnotené
Odosielame do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
Stolová okružná píla, stabilná konštrukcia, výkon 2 000 W. Na rezanie všetkých druhov dreva. Obsahuje 4 pílové kotúče s priemerom 254 mm, adaptér na pripojenie odsávania, ochranný kryt na rezný kotúč. Do strán sklopný pracovný stôl, nastaviteľná výška rezu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Baví vás práca s drevom? Kúpte si stolnú okružnú pílu NAC ST1-254-200-BD. Reže všetky druhy dreva vrátane preglejky, drevotriesky alebo nábytkových dosiek. Motor s príkonom 2 000 W a maximálnymi otáčkami 5 000 ot/min vám poskytne kvalitné a presné výsledky.
Hlavné výhody
  • Vysokokvalitná stolová píla na všetky druhy dreva
  • Stabilná konštrukcia píly a stola
  • Vysoký výkon
  • Súčasťou balenia sú 4 pílové listy s priemerom 254 mm
  • Nastaviteľná výška rezu
  • Adaptér na pripojenie odsávania
  • Ochranný kryt na reznom kotúči pre väčšiu bezpečnosť
  • Tlačidlo na vypnutie a zapnutie na prístupnom mieste
  • Sklopný pracovný stôl
  • Prvky na rozšírenie pracovnej dosky
Stolová píla s kvalitným vybavením
V súprave nájdete 4 pílové listy s priemerom 254 mm, s ktorými zvládnete rôzne tesárske, stavebné, stolárske a remeselné práce. Výšku rezu môžete jednoducho nastaviť. Maximálny rozsah sklonu pílového kotúča je 45°, takže pod týmto uhlom môžete rezať až do výšky 65 mm. Stabilná konštrukcia stola a píly zaručuje presnú prácu.
Stolní pila NAC ST1-254-200-BD
Funkcie pre bezpečnú a pohodlnú prácu
Technické údaje
  • Brand: NAC
  • Model: ST1-254-200-BD
  • Určenie: stolová píla
  • Motor: elektrický
  • Výkon motora: 2 000 W
  • Napájanie: 230-240 V AC / 50 Hz
  • Otáčky: 5 000 ot/min
  • Maximálna výška rezu pri 90°: 85 mm
  • Maximálna výška rezu pri 45°: 65 mm
  • Nastavenie výšky rezu: 0-85 mm
  • Rozsah náklonu noža: 0-45°
  • Hmotnosť: 18,5 kg
  • Rozmery pracovného stola: 58 x 54,5 cm
  • Rozmery prídavného pracovného stola: 15 x 58 cm
Obsah balenia
  1. 1x stolová kotúčová píla
  2. 1x kryt rezného kotúča
  3. 1x prídavný stôl
  4. 1x paralelný doraz
  5. 1x dlhá vodiaca lišta
  6. 1x odsávací adaptér
  7. 1x posúvač
  8. 2x rezný kotúč 254×30×2,8 mm - 24T
  9. 1x rezný kotúč 254×30×2,8 mm - 60T
  10. 1x rezný kotúč 254×30×2,8 mm - 48T