Solárny striedač Deye SUN-25K-G05 25 kW, 3-fázový, G05, 52901926
Kód: 119843
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Solárny striedač 25 kW, 3f, 2 MPPT, 4 struny, 98,5 %, 200-1000 V, RS485/RS232/WiFi, SPD II.
Detailné informácie
Podrobný popis
Solárny striedač Deye SUN-25K-G05 s výkonom 25 kW je spoľahlivým riešením pre malé a stredne veľké fotovoltické inštalácie. Ponúka vysokú účinnosť až 98,5 % a efektívne riadenie energie vďaka pokročilej technológii MPPT.
Hlavné výhody
  • Výkon 25 kW na efektívnu prevádzku fotovoltických zariadení
  • 2 MPP trackery so 4 strunami
  • Prúdový limit 26 + 26 A
  • Široký rozsah MPPT 200 až 1000 V
  • Maximálna účinnosť až 98,5 %
  • Podpora nulového exportu a funkcie VSG
  • Inteligentné monitorovanie reťazca
  • Komunikácia prostredníctvom RS-485, RS-232 a Wi-Fi
  • Ochrana DC a AC SPD typu II
  • Voliteľná funkcia Anti-PID
Efektívna správa napájania a maximálna výťažnosť
Striedač využíva dva nezávislé MPP trackery na optimalizáciu výkonu až pre 4 struny. Vďaka širokému rozsahu napätia MPPT od 200 do 1 000 V sa prispôsobuje rôznym konfiguráciám panelov a zabezpečuje maximálny výkon aj pri premenlivých podmienkach.
Inteligentné funkcie a diaľková správa
Špecifikácie
  • Značka: SIEŤOVÝ STIEVAČ, s. r. o.
  • Model: SUN-25K-G05
  • Určenie: solárny menič
  • Počet fáz: 3
  • Typ: G05
  • Výkon: 25 kW
  • Počet MPPT: 2
  • Počet reťazcov: 4
  • Prúdový limit: 26 + 26 A
  • Napätie MPPT: 200 až 1000 V
  • Maximálna účinnosť: 98,5 %