Solárny striedač Deye SUN-12K-G06P3 12 kW, 3-fázový, G06, 52901922
Kód: 112316
Môžeme doručiť do:
12 kW, 3-fázový, 2 MPPT, účinnosť 98,3 %, široké výstupné napätie, diaľkové ovládanie, Wi-Fi, RS-485.
Detailné informácie
Podrobný popis
Solárny striedač Deye SUN-12K-G06P3 s výkonom 12 kW je určený pre trojfázové fotovoltické systémy a ponúka vysokú účinnosť až 98,3 %. Vďaka kompaktným rozmerom, inteligentnému pripojeniu a pokročilým bezpečnostným funkciám je ideálnym riešením pre fotovoltické systémy v domácnostiach a komerčných objektoch.
Hlavné výhody
  • Výkon 12 kW pre trojfázové FV systémy
  • 2 sledovače MPPT s vyšším prúdovým limitom 20 + 20 A
  • Rozsah napätia MPPT 120 až 1000 V
  • Maximálna účinnosť až 98,3 %
  • Aplikácie s nulovým exportom a VSG
  • Podpora diaľkového ovládania a aktualizácie FW
  • Široký rozsah výstupného napätia
  • Komunikačné rozhrania RS-485, RS-232 a Wi-Fi
  • Integrovaný SPD typu II DC/AC
  • Voliteľné funkcie: inteligentné monitorovanie reťazca, Anti-PID
Efektívna a bezpečná prevádzka s inteligentným riadením
Technické údaje
  • Model: Deye SUN-12K-G06P3
  • Typ.
  • Výkon: 12 kW
  • Účinnosť: až 98,3 %
  • Počet MPPT: 2
  • Konfigurácia reťazca: 1+1
  • Prúdové limity sledovacích zariadení: 20 + 20 A