Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho TURKU kombi WC, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC104V
Kód: 119765Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technológia splachovania Vortex Rimless
Vortex - toalety bez tradičného splachovacieho kruhu. Pri splachovaní voda vyteká z jedného bodu a pomocou vodného víru účinne oplachuje vnútro keramiky. Táto technológia splachovania je nielen účinná, ale aj veľmi tichá.


Úspora vody - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje účinné a efektívne splachovanie s menším množstvom vody, čím sa šetrí životné prostredie a náklady na vodu.
Úsporné splachovanie možno použiť s dvojsplachovou nádržkou, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastaviť objem vody od 2 litrov pre malé splachovanie a od 4 litrov pre veľké splachovanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TOALETY |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 44.4 kg |
| EAN: | 8590913148286 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hĺbka: | 640 mm |
| Balenie: | 2 ks |
| Rozmer: | 36x85x64 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasické |
| Iné: | Spodný odpad; zadný odpad |
| Záruka: | 2 roky |
| Balenie obsahuje: | Plniaci a vypúšťací ventil; kotviaca súprava |
| Technológia splachovania: | Vortex |
| Balenie neobsahuje: | Toaletné sedadlo |
| Objem splachovacej vody: | 3 l / 4,5 l |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913148286 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
