Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Ručná sprcha, 185mm, meď mat DO221
Kód: 114526Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolný voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.253 kg |
| EAN: | 8590913122293 |
| Priemer: | 28 mm |
| Farba: | Medený matný |
| Šírka: | 28 mm |
| Výška: | 185 mm |
| Hĺbka: | 28 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Iné: | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122293 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
