Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Držiak sprchy okrúhly, pevný, meď mat 1205-15PG
Kód: 114666Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Materiál, ktorý sa má povlakovať, sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Tým sa povrch stáva tvrdým, odolným voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je tiež šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590913122347 |
| Priemer: | 30 mm |
| Farba: | Medený matný |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 44 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Stena |
| Iné: | Pevná; PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122347 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
