Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Predĺžená odpadová rúra sifónu, 32/300mm, čierna mat TB124B
Kód: 90084Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pripojovacie materiály a OSTATNÉ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| EAN: | 8590913113680 |
| Priemer: | 32 mm |
| Farba: | Čierna |
| Balenie: | 1 kus |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913113680 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
