Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho ESPACE otvorená policová skrinka 20x172x32cm, čierna mat ESC100-3535
Kód: 120366Podrobný popis
Charakteristickým znakom série doplnkových skriniek ESPACE je ich variabilita vďaka širokej škále rozmerov dverí aj otvorených skriniek. Séria ESPACE bola navrhnutá tak, aby sa dala kombinovať s väčšinou umývadlových skriniek z nášho sortimentu, ale skrinky sa dajú použiť aj v iných priestoroch ako v kúpeľni (obývacia izba, chodba atď.).
Skrinky ponúkame vo farbách a laminátových dekoroch so štruktúrou podľa vzorkovníkov. Niektoré skrinky je možné dodať so samostatnou vnútornou zásuvkou alebo odnímateľným a umývateľným textilným košom na bielizeň so suchým zipsom. Skrinky je možné inštalovať s ľavým aj pravým otváraním dverí - stačí otočiť dvere o 180° a získate variant, ktorý potrebujete.
Skrinky sú vybavené systémom bezzáchytného otvárania BLUM® TIP-ON. Pri použití úchytky sa systém TIP-ON neinštaluje do vnútra skrinky. V prípade potreby je možné úchyty dokúpiť.
Môžu byť vyrobené v nasledujúcich farbách:
Cenová skupina A príplatok 0%
30 Biely lesk
11 Dub strieborný
16 Rustikálna borovica
22 Dub alabama
25 Dub cuneo
Cenová skupina B: príplatok 30 %
10 Polárny dub
12 Dub mocca
20 Dub texas
15 Dub sherwood
13 Jilm bardini
21 Mali wenge
17 Yosemitský orech
18 Dub čierny
31 Biely matný
32 Kašmírový mat
33 Matná sivá
34 Antracitová matná
35 Čierny matný
Dodacia lehota pre cenovú skupinu B je 6 týždňov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bočné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 21.17 kg |
| EAN: | 8590913921247 |
| Farba: | Čierny šach mat |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 1720 mm |
| Hĺbka: | 320 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 20x172x32 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Typ skrine: | Otvoriť |
| Záruka: | 2 roky |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Nástenná inštalácia |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913921247 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
