Ridder MULAN kozmetické zrkadlo s prísavkami, LED, priemer 127mm, biela 03003201
Kód: 122988Podrobný popis
- 5-násobný zoom
- LED osvetlenie vyžaduje 3x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.299 kg |
| EAN: | 4006956137742 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 165 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kozmetické zrkadlo |
| Inštalácia: | Prísavka |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956137742 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
