Ridder KARA kozmetické zrkadlo na postavenie, priemer 145mm, obojstranné, čierna/bambus 03119510
Kód: 122991Podrobný popis
Spojenie, ktoré funguje - to je motto kolekcie MAREN. Kombinácia bambusu a čiernej farby pôsobí sviežo a prirodzene. Či už máte kúpeľňu zariadenú v prírodnom alebo industriálnom štýle, doplnky MAREN sú tou správnou voľbou.
Kolekciu dopĺňa kozmetické zrkadlo KARA v bambusovom ráme. Je obojstranné a nastaviteľné. Stranu s 5-násobným zväčšením ocení každá žena pri líčení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4006956198217 |
| Farba: | Čierna; hnedá |
| Šírka: | 205 mm |
| Výška: | 185 mm |
| Hĺbka: | 78 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Bambus; oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kozmetické zrkadlo |
| Inštalácia: | O pozícii |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956198217 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
