Ridder HELENE kozmetické zrkadlo na postavenie, obojstranné, priemer 170mm, s kamienkami, čierna 03114010
Kód: 122990Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.647 kg |
| EAN: | 4006956199009 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 185 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hĺbka: | 185 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Kozmetické zrkadlo |
| Inštalácia: | O pozícii |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956199009 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
