Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
REHAU RAUTHERM SPEED K 14x1,5 mm rúrka s páskou s háčikmi na suchý zips (predaj len v baleniach po 600 m, cena za 1 m), 11602501600
Kód: 63898Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné parametre potrubia
| ![]() |
Rýchlosť na miesteOd rodinných domov cez viacrodinné domy až po špeciálne aplikácie: Naše systémy si vás získajú sofistikovanými koncepciami inštalácie, osvedčenou kvalitou a vysokou spoľahlivosťou, a to tak pri novostavbách, ako aj pri rekonštrukciách. RAUTHERM SPEED - rýchla inštalácia pre 1 inštalatéraS naším systémom RAUTHERM SPEED so suchým zipsom môžete inštalovať nie 2, ale 3 budovy za jeden týždeň:
| |
Pripojenie potrubia s objímkou REHAU je nerozoberateľné pripojenie podľa DIN 18380 (VOB) a môže sa použiť pod omietkou a v potere bez šachty. Technológia pripojenia s nátrubkom sa môže používať len s príslušnými tvarovkami a rúrami. Montáž sa smie vykonávať len pomocou náradia REHAU na nástrčky. Objímky a spojky, ktoré sa majú inštalovať do betónu alebo poteru, by mali byť chránené podľa DIN 18560, napr. páskou z PVC. | |
UPOZORNENIEVykurovacia rúra RAUTHERM SPEED K sa nesmie používať v inštaláciách pitnej vody! Vykurovacia rúra Rautherm SPEED K sa nedá zvárať! | |
Dodatočné parametre
| Kategória: | RAUTHERM SPEED K |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.087 kg |
| EAN: | 4007360560102 |
| Materiál potrubia: | PE-Xa s páskou na suchý zips |
| Priemer: | 14 mm |
| Hrúbka steny: | 1,5 mm |
| Zväzok: | 0,095 l/m |
| Maximálny prevádzkový pretlak: | 6 barov pri 90 °C |
| Maximálna teplota: | 90 °C na vstupe, krátkodobo 110 °C |
| Hmotnosť: | 0,087 kg/m |
| Farba rúrky: | Oranžová |
| Ochranná vrstva proti difúzii kyslíka v zmysle: | DIN 4726 |
| Rozsah použitia: | podlahové, stenové a stropné vykurovanie/chladenie |
| Certifikáty: | Registračné číslo DIN-Certco: 3V226 PE-Xa alebo 3V227 PE-Xa |
| Obsah balenia: | 600 m |
| Forma dodania: | zväzok diskov v krabici |
| Hmotnosť balenia: | 52,2 kg |
| Výrobca: | REHAU |
| EAN: | 4007360560102 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

