Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Regulačný ventil REHAU - sada, 12165911001
Kód: 62554Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Regulačný ventil - sadaRegulačný ventil je určený na zónovú reguláciu jednotlivých vykurovacích alebo chladiacich okruhov.
| ![]() |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pripojovacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 4007360518035 |
| Verzia: | Priamy |
| Materiál: | pozinkovaná mosadz |
| Vlákno: | 2 x vnútorný G 1" |
| Veľkosť kľúča SW: | 38 |
| Farba páky: | Modrá |
| Obsah balenia: | 1 sada |
| Hmotnosť: | 0,750 kg |
| Výrobca: | REHAU |
| EAN: | 4007360518035 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

