Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
PROCRAFT WP30 BENZÍNOVÁ VODNÁ PUMPA | WP30
Kód: 120647Podrobný popis
Vodné čerpadlo Procraft WP30 je určené na čerpanie vody z nádrže, jazierka, rybníka alebo pivnice počas povodne. Nebudete tak odkázaní na možnosť pripojenia k elektrickej sieti. Vďaka štvortaktnému motoru (japonského typu) s ventilovým rozvodom OHV a kvalitnému čerpadlu zaručí výkon až 30000 l/h v závislosti od hĺbky a dopravnej výšky. Dokáže nasávať z maximálnej hĺbky až 7 m s výtlačnou výškou až 23 m. Motor je vybavený dekompresiou na ľahšie štartovanie a je plynulo nastaviteľný na nastavenie optimálneho objemu prepravovanej vody. Valec má nikasilový povrch pre dlhú životnosť. Nízka hmotnosť 21,3 kg a robustný ochranný rám umožňujú použitie čerpadla v akýchkoľvek podmienkach a uľahčujú aj jeho prepravu. Súčasťou dodávky je kľúč na zapaľovaciu sviečku, 3. hadicová svorka, hadicový tŕň, prevlečná matica, sací kôš a tesnenie. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 20.95 kg |
| EAN: | 6973934252255 |
| Vnútorný priemer vstupu a výstupu (palce): | 2 |
| Zdvih čerpadla: | 23 mm |
| Sacia výška: | 7m |
| Maximálna kapacita: | 30 m3/h |
| Motor: | Model-168F Jednovalcový 4-taktný, vzduchom chladený, OHV |
| Vŕtanie x zdvih: | 68x54 mm |
| Zdvihový objem: | 163 cm3 |
| Objem palivovej nádrže: | 3,6L |
| Hmotnosť: | 21,3 kg |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 83 dB (A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 98 dB (A) |
| Rozmery (v. x š. x hl.), m: | 485x380x405 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934252255 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
