Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Procraft TK1000 elektrický cestovný | TK1000
Kód: 120559Podrobný popis
Elektrický pojazd Procraft TK1000 je určený na horizontálny pohyb lanových navijakov alebo kladkostrojov s bremenami. Ergonomický káblový ovládač uľahčuje a urýchľuje prácu. Vysokú nosnosť až do 1 200 kg umožňuje výkonný indukčný motor a robustná oceľová konštrukcia. Núdzový spínač na ovládači a tepelná ochrana motora zaručujú dlhú životnosť a bezpečnosť pri práci. Ideálne v kombinácii s lanovým navijakom. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Navijaky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14.45 kg |
| EAN: | 6973934251845 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 29,85 kg |
| Nosnosť: | 1200 kg |
| Príkon: | 200 W |
| Revolúcie: | 1400 /min |
| Rýchlosť zdvíhania a spúšťania nákladu: | 16,4 m/min |
| Výška výťahu (m): | 3 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251845 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
