Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
HL podlahový odtok DN50/75/110, vertikálny odtok, s pevnou izolačnou prírubou, polyetylén, HL310Prblue
Kód: 47786Podrobný popis
Podlahový odtok DN50/75/110 so zvislým odtokom, pevným izolačným golierom, sifónovou vložkou PRIMUS, s plastovým výškovo nastaviteľným nadstavcom s rámom 14 - 70 mm / 123 x 123 mm a nerezovou mriežkou 115x115 mm. Zápachová uzávierka "Primus" funguje s vodou aj bez vody. Je preto vhodná do všetkých priestorov s nízkymi nárokmi na údržbu, ako sú kotolne, strojovne bazénov a vzduchotechnických zariadení, do priestorov s temperovanými podlahami a i. Súčasťou dodávky je stavebný kryt.
| Materiál | PE |
| Rozmer | DN50/75/110 |
| Hydraulická kapacita | 0,5 l/s |
| Hmotnosť | 0,75 [kg] |
| EAN | 9003076004676 |
| Stavebná výška | 158 mm |
| Rozšírenie | 12-70 mm/123 x 123 mm |
| Vstupná mriežka | Edelstahl 115 x 115 mm |
| Trieda zaťaženia | K - 300 kg |
| Vstupný otvor | |
| Normy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové odtoky a žľaby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 9003076004676 |
| Výrobca: | HL |
| EAN: | 9003076004676 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
