Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ponorné kalové čerpadlo Procraft PN24 | PN24
Kód: 121103Podrobný popis
Liatinové obežné koleso, ochranný kôš z nehrdzavejúcej ocele. Použitie: pre čistú a znečistenú vodu s menším kalom. Príkon (W) 750 Max. prepravný objem (l/h) 1500 Max. výtlak (m) 25 Výstupné mosadzné hrdlo (mm) 25.
Ponorné tlakové čerpadlo Procraft PN24 je určené na čerpanie čistej vody z hlbokých studní, ale aj zakalenej vody z nádrží, rybníkov a jazier. Toto čerpadlo má veľký výtlak a je vhodné na zavlažovanie. Výkonný motor s príkonom 750 W zaručuje výkon 1500 litrov za hodinu do hĺbky 25 m. Ponorenie je možné až do hĺbky 5 metrov. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo v závislosti od poklesu hladiny vody. Kôš čerpadla je vybavený sitkom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zabraňuje vniknutiu väčších nečistôt a pevných častíc. Čerpadlo sa tak môže používať v prírodných rybníkoch, potokoch, kde hrozí nasatie pevných častíc, kameňov atď, ktoré by mohli poškodiť a zablokovať obežné koleso. Robustná a odolná liatinová konštrukcia predlžuje životnosť a robí čerpadlo vhodným do náročných podmienok. Súčasťou čerpadla je dlhý prívodný kábel s vidlicou. Povrchová úprava zabraňuje korózii. Balenie v kartóne.
Liatinové obežné koleso, ochranný kôš z nehrdzavejúcej ocele a mosadzný vývod. Použitie: Na čistú a znečistenú vodu s menšími kalmi. Vďaka kovovej konštrukcii čerpadlo odolá vode znečistenej abrazívnymi časticami, ako je piesok. Je to aj tlakové čerpadlo vhodné na zavlažovanie alebo vysávanie z väčších hĺbok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné čerpadlá Procraft |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 6973934255591 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny výkon: | 1500 l/h |
| Maximálny posun: | 25m |
| Maximálna hĺbka ponorenia: | 5m |
| Priemer výstupu: | 25 mm |
| Pre čistú vodu: | Áno |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934255591 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
