Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Polysan TRENECA štvorcová krytka sifónu, zlatá 85999.9
Kód: 114399Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely a kazety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590729061663 |
| Farba: | Zlato |
| Šírka: | 125 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590729061663 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
