Polysan THRON SQUARE štvrťkruhová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo, pravá TL2690R-5002
Kód: 118752Súvisiaci tovar
Podrobný popis
THRON - obľúbený dizajn posuvných zásten s minimalisticky vyzerajúcimi kolieskami, ktoré zabezpečujú tichý a jednoduchý pohyb dverí z pevného číreho skla. Úchyty pojazdových koliesok v štvorcovom alebo okrúhlom vyhotovení výrazne menia celkový vzhľad dverí.
Celkové vlastnosti sprchových zásten THRON:
- 8 mm hrubé číre bezpečnostné sklo
- Obojstranná povrchová úprava ANTIDROP zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a uľahčuje čistenie
- Kolieska so špičkovými ložiskami zaručujú bezchybnú prevádzku počas mnohých rokov
- Dizajn koliesok a sklenených úchytiek v štvorcovom vyhotovení SQUARE alebo okrúhlom vyhotovení ROUND
- Výška 2000 mm
- Striekajúcej vode zabraňuje prahová lišta s PVC tesnením
- Sklo dverí je voľne zavesené bez spodného vodiaceho profilu
- Prepadová lišta vysoká 10 mm umožňuje takmer bezbariérový prístup
Na čistenie skla odporúčame čistiaci a ochranný prostriedok ASC, 94000.

v štvorcovom SQUARE...



je zabezpečené magnetickým tesnením prilepeným na sklo.

striekajúcej vode mimo sprchového kúta.

Antidrop
Antidrop je povrchová úprava na jednoduchú údržbu skla. Aplikuje sa na povrch skla pomocou nanotechnológie a je zahrnutá v cene zásten.
Bezrámové sprchové zásteny
Ochranu bezrámových sprchových zásten proti pretečeniu zabezpečuje nízka prepadová lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové sprchové zásteny tak pôsobia sviežim a elegantným dojmom.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 53.1 kg |
| EAN: | 8590913133688 |
| Šírka: | 900 mm |
| Výška: | 2000 mm |
| Hĺbka: | 900 mm |
| Balenie: | 3 ks |
| Rádio: | R550 |
| Tvar: | Štvrťkruhové obrazovky |
| Typ otvorenia: | Posuvné |
| Typ náplne: | Číre sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Hrúbka skla: | 8 mm |
| Funkcie: | Bezrámový dizajn |
| Rozmer: | 90x90 cm |
| Farba profilu: | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Šírka vstupného otvoru: | 480 mm |
| Smer otvorenia: | Skutočné |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590913133688 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
