Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Podlahový rozdeľovač Herz - DN40
Kód: 96880 96879 96878 96877 96876 96875 96874 96873 96872 96871 96870 Zvoľte variantPodrobný popis
Podlahový rozdeľovač/zberač na pripojenie bytových a nebytových jednotiek DN40| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Max. prevádzková teplota | 90°C |
| Pripojenie k hlavnému rozvodu | 6/4" vnútorný závit |
| Osová vzdialenosť výstupov | 110 mm |
| Pripojenie vykurovacích okruhov | 3/4" vonkajší závit |
Montáž obsahuje
- rozdeľovač a teleso rozdeľovača z uhlíkovej ocele 60x60 mm s vonkajšou povrchovou úpravou
| odvzdušňovací ventil | 2ks |
| vypúšťací/nabíjací ventil | 2ks |
| montážna konzola rozdeľovača | 2 ks alebo 3 ks |
| koncový uzáver DN40 | 1ks |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozdeľovače/zberače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Výrobca: | Herz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
