Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Piesková filtrácia SummerFun CLEAN EASY 4 m3/h 502010450
Kód: 81232Podrobný popis
Piesková filtrácia SummerFun Clean EASY
Už žiadne vysoké účty za elektrinu? Inovatívna piesková filtrácia, ktorá poskytuje výkon tradičnej pieskovej filtrácie len pri 100 W. Ušetrite 50 % prevádzkových nákladov na pieskovú filtráciu v porovnaní s tradičnou pieskovou filtráciou (200 W a viac).
Navyše zdarma filtračné guľôčky ChemoFlow s filtračným médiom. Štruktúra guličiek je oveľa jemnejšia ako filtračný piesok, a preto okrem bežnej filtračnej schopnosti zbavia vodu aj nečistôt a mastnoty z opaľovacích krémov. Filtračné guľôčky majú dlhú životnosť, ľahko sa čistia a v prípade potreby vymieňajú. Perličky sú súčasťou filtračného balenia, a preto ich nie je potrebné dokupovať.
Bazénová filtrácia je srdcom každého bazéna a zabezpečuje, aby bola voda v bazéne kvalitná a krásne čistá. Filtrácia SummerFun Clean EASY je určená pre bazény s objemom do 12 m3 a možno ju odporučiť ako inovatívnu alternatívu k obľúbenej kartušovej a pieskovej filtrácii. Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu a odoláva korózii a bežným bazénovým chemikáliám. Filtračná nádoba je namontovaná na stabilnom podstavci, ku ktorému je bezpečne pripevnená otočným zámkom. Filter je určený na vonkajšie použitie a je odolný voči poveternostným vplyvom.
Parametre:
| Filtračný výkon | 4,5 m3 /hod. |
| Vhodný pre bazény s objemom | do 12 m3 |
| Filtračné médium | Filtračné gule |
| Filtračné médium je súčasťou dodávky | Áno |
| Kapacita čerpadla | 100 W |
| Rozmery | 42 x 25 x 45 cm |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Možnosť pripojenia hadice | 32 / 38 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filtrácia a úprava vody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4038755062017 |
| EAN: | 4038755062017 |
| GPSR: | CF GROUP CZ & SK s.r.o., Jesenická 372, 252 44 Dolní Jirčany – Psáry, Česká Republika, info@cf-group.cz |
| Výrobce: | CF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
