Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Obdĺžnikový sprchový kút Savana Veduta Dello Orientácia: pravá, Rozmery krytu: 100x80cm, Y8003C-10P
Kód: 107502Podrobný popis
Veduta Dello Obdĺžnikový sprchový kút
- Obdĺžnikový sprchový kút
- profily - hliník, chróm
- systém otvárania na pántoch
- bezpečnostné tvrdené sklo - 6 mm
Popis sprchového kúta Veduta Dello
V jednoduchosti je krása. A to platí aj pre sprchový kút Savana Veduta.
Pozrite si našu ponuku sprchových súprav.
POPIS PRODUKTU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| Orientácia: | Vpravo |
| Rozmer rohu: | 100x80cm |
| Tvar rohu: | Obdĺžnik |
| Typ rohového otvoru: | Krídlo |
| Farba rohového profilu: | chróm |
| Výška rohu: | 195 cm |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobca: | Savana |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
