Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Zostava pre rozdeľovače 1“ bez čerpadla GM-WP
Kód: 14549Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čerpadlové zostavy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 5902194944014 |
| Verzia: | bez čerpadla |
| Hĺbka škatule: | 100 mm |
| Šírka škatule: | 180 mm |
| Výška škatule: | 90 mm |
| Výška výrobku: | 110 mm |
| Šírka výrobku: | 170 mm |
| Hĺbka výrobku: | 90 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194944014 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
