Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Zostava pre rozdeľovač s čerpadlom s elektron. reguláciou G1 GM40GPA
Kód: 14548Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čerpadlové zostavy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 5901095691461 |
| Verzia: | 1 " |
| Hĺbka škatule: | 270 mm |
| Šírka škatule: | 225 mm |
| Výška škatule: | 170 mm |
| Výška výrobku: | 120 mm |
| Šírka výrobku: | 280 mm |
| Hĺbka výrobku: | 150 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5901095691461 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
