Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis WC kefa ANTICA, bronz AAI14BR
Kód: 13757Podrobný popis
Vráťte sa v čase so sériou FERRO ANTICA v bronzovej farbe. Tieto doplnky vyniknú v interiéri a dotvoria vašu štýlovú kúpeľňu. Predĺžená záruka na 3 roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | WC štetky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| EAN: | 8590309088240 |
| Verzia: | bronz |
| Šírka škatule: | 120 mm |
| Výška škatule: | 380 mm |
| Hĺbka škatule: | 120 mm |
| Výška výrobku: | 360 mm |
| Šírka výrobku: | 190 mm |
| Hĺbka výrobku: | 128 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309088240 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
