Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Veľký držiak uterákov so závesom 550 mm chróm 6845,0
Kód: 13690Podrobný popis
Kvalitný rad hotelových kúpeľňových doplnkov, ktorý je vďaka svojmu dizajnu a najmä odolnosti vhodný pre všetky typy verejných priestorov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky na uteráky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| EAN: | 8590309007449 |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Hĺbka výrobku: | 221 mm |
| Šírka výrobku: | 575 mm |
| Výška výrobku: | 140 mm |
| Výška škatule: | 165 mm |
| Hĺbka škatule: | 230 mm |
| Šírka škatule: | 610 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309007449 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
