Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis T-kus MMM redukovaný 5/4"x1/2"x5/4" FT217/323
Kód: 14313Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadz |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 8590309087687 |
| Verzia: | 5/4 "x1/2" x5/4" |
| Typ: | Mosadz |
| Hĺbka škatule: | 180 mm |
| Šírka škatule: | 125 mm |
| Výška škatule: | 70 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309087687 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
