Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová termostatická batéria s dolným vývodom 90360/1,0
Kód: 57332Podrobný popis
Elegantný a moderný štýl, ktorý sa hodí do každého projektu. Séria TITANIA PURE je riešením pre vašu kúpeľňu.S termostatickou batériou zabudnite na zdĺhavé nastavovanie teploty vody. Udržiava požadovanú teplotu, takže sa môžete naplno ponoriť do svojho osviežujúceho sprchovacieho rituálu. Ochrana proti obareniu a detská poistka 38 °C zaisťujú bezpečnosť všetkých členov rodiny. Vďaka automatickej regulácii teploty sa môžete vyhnúť neočakávaným extrémom a vychutnať si pokojný a bezpečný kúpeľ.Služba pre vašu domácnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Termostatické |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590309131281 |
| Hĺbka škatule: | 135 mm |
| Šírka škatule: | 305 mm |
| Výška škatule: | 70 mm |
| Výška výrobku: | 40 mm |
| Šírka výrobku: | 240 mm |
| Hĺbka výrobku: | 65 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309131281 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
